Site Overlay

Bize ulaşın


ATICI 2 HOTEL
Deniz caddesi  Adrasan- Antalya
Tel:  +90 242 883 10 97
Gsm: +90 533 293 07 83
info@atici2hotel.com

Adrasan Atıcı2 otele nasıl gidilir ? Atıcı hotel Adrasan nerede ?  Adrasan haritası gibi sorularınıza burada cevap bulabilirsiniz.  Otelimize gelişinizle ilgili harita ve yol tarifi aşağıda bilginize sunulmuştur. Bekliyoruz 😉

Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 95 km. Kemer istikametinde yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla Adrasana ulaşabiliyorsunuz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya’dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemerden sonra Tekirova’yı geçtikten sonra yolun solunda olan 1. tabela olan Olympos, Adrasan tabelasını göreceksiniz buraya sapmadan devam edin girişinde bölge trafik istasyonu olan 2. sapakta Adrasan tabelası göreceksiniz bu sapaktan yeni açılan yolla Adrasan’a deniz yönüne uzanan 8 km’lik asfalt bir yolla rahat bir şekilde ulaşacaksınız. Bu yoldan Adrasan girişine geliyorsunuz sağa doğru saparak devam ettiğinizde Adrasan meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 2 km devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarından kısa bir süre yol alıp sahile iniyorsunuz. Sahilin orta kesimlerine gelmek üzere iken yolun sağında Atıcı2 Hotel tabelamızı ve tesisimizi göreceksiniz.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Kumluca arabaları var.
Bu arabalara binip bölge trafik istasyonu olan 2. Adrasan sapağında ineceksiniz. İndiğiniz durakta bekleyen minibüs yada taksilere binip Atıcı2 hotelde ineceğinizi söylemeniz yeterli sizi hemen otelimizin önünde indirecekler.

Uçak ile geliyorsanız Antalya Havaalanından transfer ücreti karşılığı taksi ile otelimize kadar gelebiliyorsunuz.

Taksi ile gelmek istemezseniz Havaş servislerine binip Antalya otobüs terminaline gidip ordan Kumluca minibüslerine binerek yukarıda ayrıntısını tarif ettiğimiz şekilde otelimize gelebilirsiniz.

Huzurun ve dinlenmenin adresi Adrasan sizi bekliyor…

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2024 . All Rights Reserved. | Chique by Catch Themes
Scroll UpScroll Up
× Whatsapptan mesaj yaz